Adventure Menu

Adventure Menu Zipper-bag

1 ks
48,00 Kč 48,00 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Zipper bag je speciální sáček, ve kterém ohřejete jídlo pomocí samoohřevných kapslí AdventureMenu. Kapsle není součástí balení.

Tento sáček slouží jako tzv. trouba, ve které se jídlo ohřívá. Zipper bag je vyroben z extra silného plastu, aby odolal jak vysokým teplotám a náročným podmínkám zacházení v přírodě. Sáček je opatřen čtyřmi otvory, sloužícími k odvodu přebytečné páry po aktivaci samoohřevu.

Použití

K ohřátí jídla je zapotřebí samoohřevu a zipper-bag. 

Vyjměte ohřevnou kapsli a vložte jí na dno zipper bagu. Vložte uzavřené jídlo AdventureMenu do zipper bagu. Odměřte 150ml vody pomocí prázdného sáčku od ohřevné kapsle. Odměřenou vodu vlijte do zipper bagu a uzavřete zipem. Po 12 ti minutách opatrně vyndejte ohřáté jídlo.

O výrobci

Suroviny jsou základ každého jídla. Když chcete kvalitní poctivé jídlo, které bude chutné a dodá tělu potřebnou energii bez jakékoli chemie, musíte vybírat ty nejkvalitnější ingredience.

Zaměstnanci v Adventure Menu pracují s potravinami od lokálních dodavatelů, vše pečlivě kontrolují, nepoužívají žádné emulgátory, neboli „éčka“, konzervanty, ani jinou chemii. Nezpracovávají ani žádné polotovary a vše připravují poctivě od základu ručně.

Odměnou je potom skvělá přirozená chuť a plnohodnotné jídlo..

Skladování

Skladujte v suchu a temnu/při teplotě 1–30 °C. Chraňte před mrazem. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.

Upozornění

Po aktivaci je teplota až 100 °C, nesahejte během reakce ani po ní na ohřevnou kapsli. Používejte pouze k ohřevu potravin. Nejezte obsah ohřevné kapsle. Používejte ve větraném prostoru. Nevdechujte výpary. Vyhazujte do směsného odpadu. Prudce reaguje s vodou. Způsobuje poleptání.

Výrobce

Adventure Menu s.r.o.    
Koubkova 399/10
12000 Praha 2
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.