-21 %

Ambi Pur Spray Flowers & Spring Osvěžovač vzduchu

300 ml
Akce do 4. 4.
 109,90 Kč 
139,90 Kč366,33 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Osvěžovač vzduchu Ambi Pur s vůní květin a jara a technologií Odourclean odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechává lehkou svěží vůni.

Vůně Flowers & Spring naplní váš domov živou a osvěžující vůní, která evokuje první jarní sluneční paprsky a rašící nové květy. Ambi Pur odstraňuje pachy tak, abyste mohli vy i vaši hosté spokojeně dýchat. Ambi Pur obsahuje jako hnací plyn 100% přírodní dusík. Ambi Pur je jako průvan čerstvého vzduchu, který vyžene i nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechá svěží vůni, aby váš domov voněl každý den čistotou.

Použití

Kdykoli během dne vstříkněte několikrát do prostoru a vůně se rozlyne po celé místnosti. 

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Upozornění 

Tlakový obal: Při zahřátí se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s kůží a očima.

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze  vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Používejte pouze podle pokynů. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. 5 % hmotnosti náplně je hořlavých. Lidé trpící zvýšenou citlivostí na parfémy by měli při používání tohoto výrobku dbát zvýšené opatrnosti.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké