Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

HiPP Denní menu 3*190 g Exkluzivně pro Rohlik.cz
-31%

HiPP Denní menu 3*190 g Exkluzivně pro Rohlik.cz

HiPP Denní menu 3*190 g Exkluzivně pro Rohlik.cz

Akce do 18. 3.
99,90 Kč 144,90 Kč (99,90 Kč/ks)
  • Kategorie: Výživa > Dětské příkrmy
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

Exkluzivní Denní menu zabaleno pro Rohlik.cz – Maminky, odpočívejte – uvařili jsme na celý den za vás!

Od ukončeného 5. měsíce

Výhodné balení obsahuje: BIO Ovocná kaše s celozrnnými obilovinami Brambory s králičím masem a fenyklem BIO Kaše na dobrou noc krupicová s banánem

Složení: BIO Ovocná kaše s celozrnnými obilovinami

190 g, od ukončeného 5. měsíce Ovocná kaše s celozrnnými obilovinami je příkrm vhodný pro děti od ukončeného 5. měsíce. Obsah jedné skleničky je 190 g. Příkrm je ideální jako svačinka pro kojence a malé děti. Zbylou část příkrmu je potřeba uchovat v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebovat maximálně do 3 dnů. Je vhodné používat plastovou lžičku, aby nedošlo k poškození skleničky. Příkrm je: bez přídavku cukru* a mléčné složky bez přídavku aromat a zahušťovadel – před použitím zamíchejte bez přídavku barviv1 a konzervačních látek1 neobsahuje geneticky modifikované suroviny (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství) s jemnými celozrnnými vločkami pečlivě připravené pro nejlepší kvalitu a chuť obsahuje přirozeně se vyskytující cukry 1 dle zákona Skleničku je potřeba skladovat v suchu při teplotě mezi +10°C a +25°C. Potravina je určena pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Návod k přípravě: Ideální svačinka. Zbylou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte max. do 3 dnů. Použijte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte. Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout. Skladujte v suchu při: 10°C až 25°C. Složení Jedna sklenička obsahuje 95% ovoce* (jablečná šťáva* nízké kyselosti z koncentrátu jablečné šťávy, jablka*, banány*, mango*, pomerančová šťáva* z koncentrátu pomerančové šťávy) obiloviny* 5% (celozrnné pšeničné vločky*, celozrnné ovesné vločky*) vitamín C z ekologického zemědělství Příkrm obsahuje lepek!

Brambory s králičím masem a fenyklem

190 g, od ukončeného 4. měsíce Baby menu Brambory s králičím masem a fenyklem je vhodné pro kojence od ukončeného 4. měsíce. V tomto období se jídelníček rozšiřuje o další složku potravy – maso. Maso je velmi důležité, protože je bohaté na bílkoviny a obsahuje železo, které má klíčovou úlohu při tvorbě krve. Začněte s malými porcemi, než si dítě zvykne na novou chuť. Dokud nesní celou porci, doplňujte mléčnou stravou. vhodné zejména pro děti ohrožené alergií: obsahuje málo složek, neobsahuje lepek, bez přídavku mléčné složky s Omega-3-mastnými kyselinami – důležité pro rozvoj mozkových a nervových buněk bez přídavku soli* bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a zahušťovadel kašovitá konzistence – jemná konzistence ve formě pyré, bez obsahu pojidel *obsahuje přirozeně se vyskytující sodík ** dle zákona Návod k přípravě: Otevřenou skleničku nebo část příkrmu ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Obsah zamíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část příkrmu uzavřete ve skleničce, uložte do chladničky, Skladujte při teplotě do mezera +6°C a spotřebujte do 24 hod. po otevření. Je důležité dodržovat návod k přípravě, podmínky uchování, skladování a zacházení s výrobkem, aby nedošlo k poškození zdraví dítěte. Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek prosím nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout. Skladujte a uchovejte při teplotě +10 až +25 °C. Při alergii na některou ze složek výrobek nepoužívejte. Složení Složení: zelenina 46 % (brambory 39 %, fenykl 5 %, cibule), voda, králičí maso 8,0 %, řepkový olej 2,4 %, rýžový škrob. Bez lepku.

BIO Kaše na dobrou noc krupicová s banánem

190 g, od ukončeného 4. měsíce BIO, mléčno-obilný příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Sterilizované. Mléčné kaše HiPP se vyrábějí z mléčných přípravků, které splňují potřeby Vašeho miminka, a z výživných celozrnných vloček, díky kterým kaší velmi dobře zasytí. Nechybí vápník pro pevné kosti a zuby, a rovněž s vitamínem B1, který je důležitý pro dobré využití energie a pro nervový systém. Mléčné kaše HiPP jsou vynikající teplé i studené. Potravina pro zvláštní výživu. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte Bez přídavku cukrů. V BIO kvalitě Neobsahuje lepek Obohacená vápníkem, vitamínem A, D, B1 Vhodná pro konzumaci na dobrou noc Je důležité dodržovat návod k přípravě a skladování. Návod k přípravě: Lze konzumovat studené i teplé. Otevřenou skleničku nebo část příkrmu ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Ověřte teplotu! Zamíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte. Skladujte při + 10 až +25 °C. Důležité upozornění: pro ochranu před zubním kazem nepodávejte dítěti po večerním čištění zubů. Složení mléčná složka (mléko* 35 %, odstředěné mléko* 16 %, pitná voda, olej z kukuřičných klíčků), banány* 13 %, pšeničná krupice 5 %, rýžový škrob* , celozrnné rýžové vločky* 1 % (pšenice, špalda, oves), regulátor kyselosti: uhličitan vápenatý, vitamin B1, vitamín A, vitamín D. Alergeny: 1 Lepek, 7 Mléko

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK