-35 %

Marmelády s příběhem Malina-rebarbora extra džem výběrový

280 g
Od českého farmáře
Akce do 29. 5.
109,90 Kč 392,50 Kč/kg169,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Malina-rebarbora extra džem výběrový, který byl oceněn jako „Česká chuťovka 2015“.

Tradiční „snídaňové“ džemy a marmelády s téměř 70% obsahem ovoce z vlastních zahrad nebo od prověřených českých pěstitelů a farmářů.

Celý výrobní proces je ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. 

Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT..

Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru

Od ledna 2019 se firma zapojila do projektu s názvem "O kapku lepší marmeláda". Z každé prodané jahodové marmelády se věnuje 5 Kč Nadačnímu fondu Kapka naděje.

Použití

Slouží k přímé spotřebě. Všechny marmelády (i ty tradiční snídaňové) se hodí k sýrům, k masu, paštikám, na pečení, vaření a dochucení pokrmů.

O výrobci

Láska k vaření a touha po prvotřídních potravinách přivedla Hanku k vaření domácích džemů. Lásku, vervu a svou pozitivní energii vkládá do každé sklenice. Každá máma chce dát svým dětem to nejlepší, proto džemy z marmeládovny Hanky Šindlerové snídají i ty její. Celý výrobní proces je ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření. Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru. 

Proč si Hanka vybrala Rohlík? „Díky Rohlíku se moje džemy dostanou jednoduše k více lidem, kterým záleží na tom, co jedí. Rohlik.cz podporuje nás, malé výrobce prvotřídních potravin. Objednejte, ochutnejte i vy a garantuji vám: „Kdo ochutná, neodolá.“

Skladování

Skladujte mimo sluneční záření do 25 °C. Po otevření skladujte při teplotách do 10 °C.

Výrobce

Hana Šindlerová
Růžová 947/8
110 00 Praha 1
Česká republika