• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

Marmelády s příběhem Malina-rebarbora extra džem výběrový

280 g
Od českého farmáře
159,90 Kč 571,07 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Malina-rebarbora extra džem výběrový, který byl oceněn jako „Česká chuťovka 2015“.

Tradiční „snídaňové“ džemy a marmelády s téměř 70% obsahem ovoce z vlastních zahrad nebo od prověřených českých pěstitelů a farmářů.

Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. 

Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření.

Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru. Hanka si vybírá jen to nejlepší ovoce bez vad, jelikož ve výrobě nepoužívá žádná syntetická aditiva, konzervanty ani barviva.

Od ledna 2019 se firma zapojila do projektu s názvem "O kapku lepší marmeláda". Z každé prodané jahodové marmelády se věnuje 5 Kč Nadačnímu fondu Kapka naděje.

Použití

Slouží k přímé spotřebě. Všechny marmelády (i ty tradiční snídaňové) se hodí k sýrům, k masu, paštikám, na pečení, vaření a dochucení pokrmů.

O výrobci

Láska k vaření a touha po kvalitních potravinách přivedla Hanku k vaření domácích džemů. Lásku, vervu a svou pozitivní energii vkládá do každé sklenice. Každá máma chce dát svým dětem to nejlepší, proto džemy z marmeládovny Hanky Šindlerové snídají i ty její. Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření. Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru. Hanka si vybírá jen to nejlepší ovoce bez vad, jelikož ve výrobě nepoužívá žádná syntetická aditiva, konzervanty ani barviva. Proč si Hanka vybrala Rohlík? „Díky Rohlíku se moje poctivé džemy dostanou jednoduše k více lidem, kterým záleží na tom, co jedí. Rohlik.cz podporuje nás, malé výrobce kvalitních potravin. Objednejte, ochutnejte i vy a garantuji vám: „Kdo ochutná, neodolá.“

Skladování

Skladujte mimo sluneční záření do 25 °C. Po otevření skladujte při teplotách do 10 °C.

Výrobce

Hana Šindlerová
Růžová 947/8
110 00 Praha 1
Česká republika

Složení

Maliny34 %
Rebarbora33 %
Cukr33 %
Želírující látka
E440(i) - Pektin
Citronová šťáva

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota667 kJ/159 kcal
Tuky0.24 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.01 g
Sacharidy39 g
z toho cukry36 g
Bílkoviny0.67 g
Sůl g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.