Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Druid Rýže Basmati (krabička)

400 g
Bez éček
59,90 Kč 149,75 Kč/kg
Země původu: Indie,

Popis produktu

Basmati (XXL Premium) je jednou z nejoblíbenějších rýží na světě, zejména pro její charakteristickou chuť, vůni a sypkost po uvaření. Naše rýže pochází z polí severní Indie v podhůří Himalájí. Rýžová pole jsou zalévána vodou z křišťálově čisté řeky Gangy. Naše Basmati rýže je exluzivní variantou této oblíbené rýže. Složitým a dlouhým výběrem jsme se dopracovali k rozhodnutí, uvést na český a slovenský trh Basmati rýži nadstandardní kvality za akceptovatelnou cenu. Velmi těžko bude zákazník v ČR a SR hledat kvalitnější Basmati rýži.

Pro zajímavost: Rýže pod označením „Basmati“ se smí označovat pouze určitý dlouhozrnný typ rýže pěstovaný pouze na území Indie a Pákistánu.

Čím se naše Basmati rýže odlišuje od těch běžně dostupných?

- nadstandardní délka zrn (XXL Premium varianta)
- nízká zlomkovitost (obsah zlámaných zrn) - vynikající chuť a vůně - je snadno a rychle stravitelná - má méně kalorií, než běžné druhy rýží

Kromě zcela nadstandardní délky, která se po uvaření ještě zdvojnásobí, je také charakteristická vynikající vůní, plnou oříškovou chutí a nízkým obsahem zlomků. Cena této rýže dramaticky stoupá právě s délkou zrn, nízkým obsahem zlomků a čistotou chuti a vůně. Základní postup přípravy najde zákazník na obalu výrobku.

Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Rýži Basmati propláchněte studenou vodou. Poté vložte do vroucí osolené vody. Vařte na mírném ohni 8 -12 minut. Jakmile je rýže měkká slijte přebytečnou vodu, promíchejte a servírujte.

DRUID CZ s.r.o., Hosínská 336, 373 67 Borek

Složení

Rýže100 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1399 kJ/333 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy78 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny7 g
Sůl0 g
Vláknina g