Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Druid Rýže Basmati (krabička) 400 g

Druid Rýže Basmati (krabička)

Druid Rýže Basmati (krabička)

400 g
Popis produktu

Basmati (XXL Premium) je jednou z nejoblíbenějších rýží na světě, zejména pro její charakteristickou chuť, vůni a sypkost po uvaření. Naše rýže pochází z polí severní Indie v podhůří Himalájí. Rýžová pole jsou zalévána vodou z křišťálově čisté řeky Gangy. Naše Basmati rýže je exluzivní variantou této oblíbené rýže. Složitým a dlouhým výběrem jsme se dopracovali k rozhodnutí, uvést na český a slovenský trh Basmati rýži nadstandardní kvality za akceptovatelnou cenu. Velmi těžko bude zákazník v ČR a SR hledat kvalitnější Basmati rýži.

Pro zajímavost: Rýže pod označením „Basmati“ se smí označovat pouze určitý dlouhozrnný typ rýže pěstovaný pouze na území Indie a Pákistánu.

Čím se naše Basmati rýže odlišuje od těch běžně dostupných?

  • nadstandardní délka zrn (XXL Premium varianta)
  • nízká zlomkovitost (obsah zlámaných zrn)
  • vynikající chuť a vůně
  • je snadno a rychle stravitelná
  • má méně kalorií, než běžné druhy rýží

Kromě zcela nadstandardní délky, která se po uvaření ještě zdvojnásobí, je také charakteristická vynikající vůní, plnou oříškovou chutí a nízkým obsahem zlomků. Cena této rýže dramaticky stoupá právě s délkou zrn, nízkým obsahem zlomků a čistotou chuti a vůně. Základní postup přípravy najde zákazník na obalu výrobku.

Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Rýži Basmati propláchněte studenou vodou. Poté vložte do vroucí osolené vody. Vařte na mírném ohni 8 –12 minut. Jakmile je rýže měkká slijte přebytečnou vodu, promíchejte a servírujte.

DRUID CZ s.r.o., Hosínská 336, 373 67 Borek

Složení

100 % rýže

Alergeny: neuvádí se

Energetická hodnota 1399 kJ/333 kcal, Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 78 g, z toho cukry 0 g, Bílkoviny 7 g, Sůl 0 g

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK