-26 %

Bebivita Smetanové brambory s mrkví a kuřecím masem

190 g
Éčka
(Celkem 1)
Akce do 16. 12.
21,90 Kč 115,26 Kč/kg29,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Německo,

Popis produktu

Masozeleninový příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Sterilováno. Od ukončeného 5.měsíce.

Díky masozeleninovým příkrmům Bebivita bude mít vaše miminko pestrý jídelníček. Vhodný příkrm v době oběda. Jsou bez přídavku soli – obsahují přirozeně se vyskytující sodík. Vaše miminko tak pozná přirozenou chuť jednotlivých složek.
- S řepkovým olejem – obsahuje cenné omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk - Se železem, které je důležité pro krvetvorbu a pro rozvoj duševních schopností - Bez lepku - Bez přídavku soli a cukrů* - Bez přídavku aromat - Bez přídavku barviv a konzervačních látek** - Bez přídavku zahušťovadel – před použitím promíchejte *obsahuje přirozeně se vyskytující cukr a sodík **veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona

Návod k přípravě: Požadované množství ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu! Neohřátou část příkrmu skladujte v uzavřené skleničce v chladničce (do +6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Přesvědčte se před použitím, zda sklenička nebo víčko nejsou poškozeny. Bezpečnostní víčko musí při prvním otevření cvaknout.

Složení

zelenina53 %
Mrkev35 %
brambory18 %
voda
odtučněné mléko
kuřecí maso8 %
smetana2 %
škrob
řepkový olej1.3 %
E450 - DifosforečnanyŠkodlivost 3 z 6

Alergeny

mléko
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.