Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Okurky nakládačky, balení 1kg

Okurky nakládačky, balení 1kg

Okurky nakládačky, balení 1kg

Popis produktu

Okurky nakládačky, klasická a v tuzemsku velice oblíbená zelenina. Velikost kusů 9–12 cm. V naší nabídce naleznete také vše potřebné k nakládání. Tyto 100% české okurky nakládačky byly vypěstovány výhradně pro firmu Rohlik.cz naším lokálním dodavatelem. Zakoupením těchto okurek nakládaček podporujete drobné pěstitele ze svého okolí. Rohlik.cz podporujem malé farmáže a pěstitele.

S létem a hlavně s prázdninami přichází i okurková sezona. Základem dobře naložených okurek je okurky pořádně omýt. Do připravených sklenic s okurkami můžete dát na kolečka nakrájenou mrkev, cibuli či křen, hořčičná semínka, nové koření a čerstvé bylinky. Hodit se bude hlavně kopr, ale zkusit můžete i saturejku. Milovníci ostrých pokrmů si přijdou na své, když do sklenic přidáte i celou chilli papričku. To vše zalijte připraveným nálevem a sklenice pořádně zavřete

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK