Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Listerine Cool Citrus Antiseptická ústní voda

500 ml
139,90 Kč 279,80 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Při používání dvakrát denně poskytuje Listerine Cool Citrus 24hodinovou ochranu před zubním povlakem a přetrvávající pocit svěžího dechu. Je klinicky prokázáno, že Listerine Cool Citrus:
- pomáhá snížit obsah zubního povlaku, hlavní příčinu onemocnění dásní - ničí bakterie v mezizubním prostoru - udržuje svěží dech

Použití: Nejlépe působí zejména při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 čajové lžičky po 5 ml) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte.

Bezpečnostní varování: Přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Přípravek nepoužívejte, pokud je obal poškozen. Přípravek neřeďte, nepolykejte a nepoužívejte přímo z lahve. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Složení

Aqua
Alcohol Sorbitol Aroma Poloxamer 407 Benzoic acid Eucalyptol Methyl salicylate Thymol Menthol Sucralose Sodium benzoate CI 75470