Site languages:ČeskyEnglish

Président 6Petits Chévres

100 g
64,90 Kč 649,00 Kč/kg
Země původu: Francie,

Měkký plnotučný kozí sýr.

Président Petits Chèvres Doux jsou malé medailonky čerstvého kozího sýru, které dodají svěží chuť a originalitu vašim pokrmům v teplé i ve studené kuchyni. Nechte se inspirovat a oživte své saláty, slané koláče či pizzu!

O výrobci

Président je světově známá francouzská značka sýrů. Zakladatel rodinného podniku si otevřel mlékárnu a sýrárnu ve francouzském městě Laval už v roce 1933. Jeho camembert se stal brzy vyhlášeným na nejrůznějších festivalech a soutěžích. Tradice, péče a know-how dělají z každého sýru Président mistrovské dílo. 

Značka Président spadá pod firmu Lactalis. Českou pobočku významné francouzské mlékárenské společnosti Lactalis Group, která se může pochlubit nejen skvělými sýry zn. Président a Galbani, ale také vynikajícími jogurty, smetanami či dezerty vyráběnými pod domácí českou značkou Mlékárna Kunín.

Skladování

Skladujte při teplotě 2 - 6°C.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 15 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kozí mléko
Jedlá sůl
Přírodní aroma kozího sýra
Sýrařské kultury
Živočišné syřidlo

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1038 kJ/250 kcal
Tuky20 g
z toho nasycené mastné kyseliny14 g
Sacharidy1.5 g
z toho cukry1.5 g
Bílkoviny16 g
Sůl1.4 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.