-30 %

Perrier citronový (PET)

500 ml
Trvale výhodná cena
34,90 Kč 69,80 Kč/l49,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Francie,

Přírodní minerální voda obohacená o oxid uhličitý ze zdroje s příchutí citronu.

Perlivá minerální voda PERRIER® s citrónovou příchutí dodává jedinečné chuti minerální vody jasný třpyt a jemně kolísavý twist. S nulovými kaloriemi a nulovými sladidly přichází dojem přirozené citrusové chuti.

Perrierův pramen se nachází v departementu Gard ve Vergèze, mezi městy Nîmes a Montpellier. Jde o minerální vodu přírodního původu, má stálé složení a vlastnosti příznivé pro lidské zdraví. Minerální voda Perrier je obohacená přírodním plynem z pramene. Aby se zajistila kvalita a stálost bublinek při stáčení do lahví, je pramen sycen vlastním plynem, který je čerpán z větší hloubky, než je hladina minerální vody.

 

 

Použití

Je to vynikající alternativa k nealkoholickým nápojům a sofistikovaná volba, která uspokojí vaši žízeň. Hodí se také na přípravu koktejů.

Perlivou vodu servírujte trochu chladnější než nesycenou vodu. Bohatost její chuti se nejlépe rozvine při teplotách mezi 8 až 12°C. Díky jedinečnému efektu bublin velice příjemně uhasí žízeň, je bez cukru, kofeinu, kalorií a bez nadbytečného množství sodíku.

O výrobci

Dr Perrier s mnohaletými znalostmi o výhodách minerální vody zkoumal a testoval zdroj minerálních vod a zjistil, že má skutečně terapeutické vlastnosti, a tak pracoval na zdokonalení procesu plnění do lahví. Jelikož ale chyběly peníze, nemohl Dr. tento postup dále rozvíjet. Sir John Harmsworth, bratr úspěšných a velmi bohatých anglických novinových magnátů, se setkal s Dr. Perrierem při studiu francouzštiny u Les Bouillens. Harmsworth koupil tedy tento zdroj a přejmenoval ho na PERRIER® jako pocta k doktorovi, a začal plnit vodu v jeho výrazných zelených lahvích. PERRIER®, nápoj, byl nyní předurčen být tady, tam a všude.

Skladování

Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Výrobce

N.W.S.SUD
BP 43
30310 VERGÉZE
Francie

Složení

Přírodní minerální voda Perrier99.9 %
Přírodní citronové aroma s jinými přírodními aromaty