Lesní borůvky - čerstvé, vanička

500 g
179,90 Kč 359,80 Kč/kg
Země původu: Česká republika, Polsko,

Čerstvé borůvky přímo z lesa až k vám domů! Dáváme si záležet, abychom vám dodali ty nejčerstvější kousky - aktuálně jsou sbírané v Novohradských horách nebo v centrální části Polska.

Jejich drobné plody se vyznačují krásnou vůní, šťavnatostí a sladkou chutí. Pojďte je s námi vyzkoušet.

Plody jsou sladké a silně barví, jsou i kvalitním přírodním barvivem. 

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Borůvky se nejčastěji konzumují čerstvé. Také se přidávají na palačinky, do koláčů, buchet nebo dortů. Dělají se z nich nanuky, poháry nebo se hodí do ovocných koktejlů, salátů a samozřejmě nesmí chybět v ovocných knedlících.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Borůvky můžete využít například v receptu na borůvkový a švestkový koláč z kynutého těstakynuté borůvkové knedlíky nebo borůvkový krémový koláč s fíky.

Skladování

V čerstvém stavu lze borůvky nechat v chladničce maximálně dva dny.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Česká firma ForestProduce již 15. rokem dodává širokému spektru maloobchodních, velkoobchodních i individuálních partnerů lesní houby vlastní produkce (čerstvé, mražené, sušené a sterilované) spolu s dalším potravinářským sortimentem za velmi příznivé ceny a to v České republice i v zahraničí.

Díky vlastní síti trvalých výkupních míst vzájemně vzdálených stovky kilometrů jsou schopni celoročně dodávat lesní houby (a další zboží) nejenom ve zpracované formě (mražené, sušené, sterilované) ale od dubna do prosince se zaměřují především na široký sortiment čerstvých lesních hub.

Výrobce

Stanislav Bečvář 
A. Trägera 14
370 10  České Budějovice 
Česká republika