Yoggies jehněčí s bílou rybou - granule s laktobacily

15 kg
1 899,00 Kč 126,60 Kč/kg
Země původu: Německo,

Granule lisované za studena s laktobacily Yoggies. Jehněčí maso & bílá ryba, výtažek z mušlí, ovoce, zelenina, bylinky. Bez chemie s přírodní chutí a vůní použitých surovin. Obsah čerstvého masa 85% (před sušením). All Life Stages (jeden druh granulí pro štěně i dospělé jedince, stačí upravit krmnou dávku). Od české firmy.

Granule Yoggies jsou vyrobeny z kvalitních a čerstvých surovin. Garantujeme, že se v jejich složení neobjevují žádné masokostní moučky, ani vedlejší produkty živočišného původu, lepek, sója ani chemické konzervanty a zchutňovadla. Proto se granule Yoggies snaží svým složením a chutí přiblížit přirozené potravě z přírody.
 


Tyto granule podporují zdraví a imunitu psa tím, že při trávení nebobtnají, skvěle se tráví a podporují peristaltiku střev. Patří do kategorie „All Life Stages". Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie psů všech plemen. Stačí jen upravit krmnou dávku. Obsahují ca 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu.

Použití

Doporučená krmná dávka: na den je 1,8% – 2,5% tělesné váhy vašeho psa podle fyzické zátěže. Doporučené dávky mohou být orientační. Skutečná potřeba potravy může záviset na aktivitě a věku psa. Nezapomínejte také, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

Pokud dáváte psovi Yoggies granule lisované za studena, pak si můžete být jist/a, že mu dáváte zdraví prospěšné krmení, posilujete jeho imunitní systém (vhodné především pro městské psy) a předcházíte riziku mnoha nemocí z nevhodného a nezdravého krmení obsahujícího chemii a zchutňovadla.

O výrobci

Česká rodinná firma, která vznikla z popudu jednoho štěňátka, a u které platí, že „Zdraví začíná v misce®“

Závazkem Yoggies je vracet psům jejich původní potravu z přírody s původní chutí a vůní, bez jakékoliv chemie i obilí, protože pes je masožravec, a ne nějaká sýpka na obilí. Psi si zaslouží za svou věrnost nejen naši lásku i lepší potravu. 
 


Skladování

Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat do vzduchotěsných nádob.

Výrobce

Yoggies s.r.o.
Třinecká 674
Buštěhrad
273 60

Složení

Jehněčí maso sušené mleté15 %
Maso bílé ryby
Sušené
Mleté8 %
Mletý sušený bachor12 %
Sušená mletá játra4 %
Bramborové vločky15 %
Směs zeleniny
Čekanka
Celer
Mangold
Pastiňák
Kořen petržele mletý4.5 %
Za studena lisovaný řepkový olej
Sušené mleté mořské řasy
Směs bylinek pro psy
Fenykl
Kopřiva
Pampeliška
Kmín
Zobrazit vše