-50 %

Somat Gold odmašťovací gel do myčky (990ml)

55 mytí
Trvale výhodná cena
199,90 Kč 3,63 Kč/mytí399,90 Kč
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

Nový Somat Gold Gel - nejlepší složení Somat gelu s technologii hloubkového čištění, díky které proniká i mezi odolnou špínu a pomáhá jejímu odstranění. Unikátní dvou komorová láhev umožňuje kombinaci dvou efektivních látek - pro silné odmašťovací účinky a extra sílu proti připáleninám.

 

 

Použití

Nakloňte lahev směrem dolů a dávkujte přímo z aplikátoru do dávkovače myčky. Dávkujte Somat Gold Gel podle návodu.

Dávkování: pro lehké zašpinění 18 ml, pro normální až silné zašpinění 28 ml.

O výrobci

Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává Henkel vedoucí postavení na trhu jak ve spotřebitelských tak v průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je Henkel divize Adhesives Technologies celosvětovým lídrem na trhu mezi všemi průmyslovými segmenty. V oblasti Beauty Care a Laundry & Home Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích a v kategoriích ve světě.

Společnost byla založena roku 1876 a má za sebou více než 140 let úspěšného podnikání. Henkel zaměstnává asi 53 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří zanícený a velmi různorodý tým spojený společnou firemní kulturou, cíli vytvářet hodnoty udržitelnosti a společné hodnoty. Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnotách. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů.

Skladování

Skladujte při teplotě od 5°C do 40°C. Spotřebujte nejlépe od data výroby uvedeného na obale.
 

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
U Průhonu 10
170 04 Praha 7
Česká republika


 

Složení

< 5 % polykarboxyláty, fosfonáty, Parfémy