Hollandia Pan Bůůů krémový jogurt jahoda

90 g
9,90 Kč 110,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Dětský jahodový jogurt z farmy je vyrobený z lahodného mléka z prověřených okolních farem. Připravili jsme perfektně výživově vyvážený jogurt i pro ty nejmenší. Najdete v něm nejnižší možnou míru laktózy, pod 0,01 %, a zdraví prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus. Přidali jsme do něj také vysoký podíl čerstvých jahod.

Obsah laktózy jsme snížili pomocí speciálně vyvinutého enzymu, který svou činností při fermentaci rozkládá laktózu na lehce stravitelnou glukózu a galaktózu. Nízké množství laktózy nemá vliv na chuť oblíbeného dětského jahodového jogurtu.

Skladujte při teplotě 2 - 8°C.
Po otevření urychleně spotřebujte.

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

mléko, ovocná složka 20 % (jahody 50 %, cukr, stabilizátor: pektiny, přírodní aroma, koncentrát citrónové šťávy a šťávy z černé mrkve), mléčná bílkovina, enzym laktáza, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (10^6/g)

Alergeny: 7 - mléko

Energie 391 kJ,
Energie 93 kcal; Tuky 3,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g; sacharidy 13 g, z toho cukry 13 g; bílkoviny 3,2 g; sůl 0,1 g