Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hollandia Pan Bůůů krémový jogurt jahoda 90 g

Hollandia Pan Bůůů krémový jogurt jahoda

Hollandia Pan Bůůů krémový jogurt jahoda

90 g
9,90 Kč (110,00 Kč/kg)
Popis produktu

Dětský jahodový jogurt z farmy je vyrobený z lahodného mléka z prověřených okolních farem. Připravili jsme perfektně výživově vyvážený jogurt i pro ty nejmenší. Najdete v něm nejnižší možnou míru laktózy, pod 0,01 %, a zdraví prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus. Přidali jsme do něj také vysoký podíl čerstvých jahod.

Obsah laktózy jsme snížili pomocí speciálně vyvinutého enzymu, který svou činností při fermentaci rozkládá laktózu na lehce stravitelnou glukózu a galaktózu. Nízké množství laktózy nemá vliv na chuť oblíbeného dětského jahodového jogurtu.

Skladujte při teplotě 2 – 8°C. Po otevření urychleně spotřebujte.

Složení

mléko, ovocná složka 20 % (jahody 50 %, cukr, stabilizátor: pektiny, přírodní aroma, koncentrát citrónové šťávy a šťávy z černé mrkve), mléčná bílkovina, enzym laktáza, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106/g)

Alergeny: 7 – mléko

Energie 391 kJ, Energie 93 kcal; Tuky 3,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g; sacharidy 13 g, z toho cukry 13 g; bílkoviny 3,2 g; sůl 0,1 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK