Lucky Bastard pivo Blond

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
109,90 Kč 146,53 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

 

Jak představíte svrchně kvašené pivo někomu, kdo dosud pil jen ležáky z průmyslových pivovarů?

Můžete mu dát sklenici Indie nebo Pale. Co to však vzít zlehka a dát takovému člověku nejdříve ochutnat pivo o něco méně nachmelené a kapánek jednodušší? Anebo jinak — mnozí z vás jistě dokáží celý večer popíjet hořké a výrazné svrchně kvašené pivo. Něříkáte si však někdy, že by to chtělo knoflík Volume otočit lehce doleva? A právě proto stvořili Blond, dobře pitelnou světlou jedenáctku příjemně nachmelenou českými chmely na chuť a americkými chmely na aroma. Pokud pijete svrchně kvašené pivo poprvé, bude to pro vás příjemná novinka. Pokud si je dáváte běžně, oceníte jeho svěžest a lehkost, se kterou klouže do krku. Žít pivo lze i nenuceně.

Na obrázku může být: nápoje

Použití

Podávejte a pijte vychlazené.

O výrobci

Představte si ideální svět, ve kterém by vše bylo dokonalé, příjemné a jednoduché. Přesně takový svět si představují, když tvoří recepty jejich piva a když jej pro vás vaří. 

Jejich cílem je vařit dobré pivo bez kompromisů. Pivo, které nebudete pít na objem, ale pivo, na kterém si především pochutnáte a budete je spíš než jako nápoj vnímat jako lahůdku.

Skladování

Skladujte v temnu při teplotě 4-6 °C.

Výrobce

Pivovar Lucky Bastard
Kotlářská 51a
602 00  Brno

Složení

Voda
Ječný slad
Upravený chmel

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek