Lucky Bastard pivo Pale

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
109,90 Kč 146,53 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Když se v pivovaru Lucky Bastard zamýšleli nad dvanáctiprocentním světlým pivem, přišla jim na mysl představa jednoduchého, čistého piva bez rušivých prvků. Piva, které bude mít příjemnou ovocnou vůni i chuť, zároveň však nebude těchto vjemů obsahovat příliš mnoho.

Vznikl tak Lucky Bastard Pale, který použitými aromatickými a hořkými chmely dováženými ze Spojených států odkazuje na původ svého pivního stylu american pale ale. Očekávejte pivo, které vás zaujme svou komplexností, zároveň však nebudete mít pocit, že byste se ve výraznosti piva měli utopit. Pitelnost zde má hlavní slovo. Žít pivo můžete i s tímto svrchně kvašeným ekvivalentem světlého ležáku.

Použití

Podávejte a pijte vychlazené.

O výrobci

Představte si ideální svět, ve kterém by vše bylo dokonalé, příjemné a jednoduché. Přesně takový svět si představují, když tvoří recepty jejich piva a když jej pro vás vaří. 

Jejich cílem je vařit dobré pivo bez kompromisů. Pivo, které nebudete pít na objem, ale pivo, na kterém si především pochutnáte a budete je spíš než jako nápoj vnímat jako lahůdku.

Skladování

Skladujte v chladu.

Výrobce

Pivovar Lucky Bastard
Kotlářská 51a
602 00  Brno

Složení

Voda
Ječný slad
Upravený chmel

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.