-24 %

Onclé Dámské olejové sérum

200 ml
Trvale výhodná cena %
459,90 Kč 2 299,50 Kč/l609,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Luxusní olejové sérum ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách.

Dále redukuje celulitidu a je vhodné i pro stárnoucí a dehydratovanou pokožku. Obsahuje biosložku - extrakt z rostlinných kmenových buněk AKOSKY® APIUM, která aktivuje tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Příznivě působí také na správné sestavování kolagenu, a tím na hladkost a zlepšení elasticity pokožky. Složení obsahuje z 98 % komplex aktivních olejů (BIO šípkový, bavlníkový, mandlový, squalan, broskvový, meruňkový), které působí do hlubších vrstev pokožky. Sérum obsahuje Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, E, F a další přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou strukturu pokožky. Vhodné pro použití na obličej i tělo. Bez geneticky modifikovaných organismů (GMO).
 


Použití

Dvakrát denně masírujte postižená místa po dobu minimálně dvou měsíců. Konečná doba užívání je individuální a výsledky se mohou lišit.

O výrobci

Značka Onclé je vyvinuta tak, aby se odborně postarala o citlivou pokožku nejmenších a o všechny ženy, které v průběhu života bojují s nedokonalostmi pokožky. Kosmetika české značky Onclé je charakteristická svým složením, které obsahuje až 98 % přírodních složek v BIO kvalitě. Nedílnou součástí kosmetiky Onclé je vysoký podíl přírodních aktivních látek v podobě vzácných olejů, v případě dámské kosmetiky také rostlinných kmenových buněk, které jsou v harmonii s přírodou.

Skladování

Skladujte v suchém prostředí.

Výrobce

MELITRADE a.s.
Domažlická 1232/3
Praha-Žižkov, 130 00

Složení

AKOSKY APIUM,INCHA INCHI,Bavlníkový a BIO Šípkový olej,aqua,Tocoferal,Parfum,squalan