Ambi Pur Car Ocean Mist Osvěžovač Vzduchu Do Auta 2ml

99,90 Kč 99,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Osvěžovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technologií Odourclear nepřetržitě odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy z vašeho auta a zanechává lehkou svěží vůni po dobu 30 dnů. Vůně Ocean Mist je inspirována svěží vůní moře, která vás probudí k životu jako procházka po pláži v paprscích ranního slunce. Oproti většině ostatních osvěžovačů vzduchu do auta, které zápach většinou jen překrývají, Ambi Pur Car pachy skutečně eliminuje a zanechává jen nádhernou svěží vůni. Jedná se o malý nenápadný osvěžovač vzduchu, který se jednoduše připevní ke klimatizaci vozidla. Díky nové a jedinečné technologii Odourclear osvěží vaše auto a zbaví jej i těch nejvytrvalejších pachů, například z jídla, domácích zvířat, kouře nebo smetí. Na boku zařízení je stupnice, kde si můžete dokonce nastavit intenzitu vůně. Osvěžovač vzduchu do auta Ambi Pur Car se snadno používá, nepotřebuje žádnou baterii ani elektřinu a vydrží až 30 dnů, abyste mohli spokojeně dýchat vy i vaše posádka.

Vyzkoušejte kompletní řadu nových výrobků Ambi Pur s jedinečnou technologií Odourclear, například osvěžovač textilií Ambi Pur Fabric pro odstranění zápachu z textilních materiálů vašeho automobilu nebo osvěžovače vzduchu Ambi Pur Air či Ambi Pur Small Spaces pro váš domov. Vyzkoušejte také elektrický osvěžovač vzduchu Ambi Pur 3Volution pro nepřetržité odstranění zápachu až po dobu 90 dnů.

Příprava a použití:
1 : Vůni AKTIVUJTE pevným zatlačením svorky směrem nahoru, dokud neuslyšíte KLIKNUTÍ. 2 : UMÍSTĚTE na ventilační zařízení vozidla. 3 : Pomocí regulátoru NASTAVTE požadovanou intenzitu odpařování vůně.

Vlastnosti a výhody: - Ambi Pur s technologií Odourclear odstraňuje pachy a zanechává lehkou svěží vůni - Vůně Ocean Mist je inspirována svěží vůní moře, která vás probudí k životu jako procházka po pláži v paprscích ranního slunce - Nepřekrývá, ale skutečně odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy, například z jídla, domácích zvířat, kouře nebo odpadků - Zanechává ve vzduchu lehkou svěží vůni - Každá náplň vydrží až 30 dnů - Snadno se připevní ke klimatizaci automobilu. Nastavitelná intenzita vůně pro lehkou svěžest - Diskrétní a stylové

Varování: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s kůží a očima. Používejte ochranné rukavice. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze  vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko/lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním sběru odpadu.

Složení

Perfumes, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool