Ambi Pur Non Stop Fresh Ocean Mist Osvěžovač Vzduchu 5,5ml

99,90 Kč 99,90 Kč/ks
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Osvěžovač vzduchu pro malé prostory Ambi Pur Small Spaces s technologií Odourclear odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechává lehkou svěží vůni po dobu až 60 dnů. Vůně Ocean Mist je inspirována vůní moře, která vás probudí k životu jako procházka po pláži v paprscích ranního slunce. Zamilujte si tuto okouzlující vůni a vytvořte si doma úžasnou atmosféru. Ambi Pur Small Spaces je elegantní a stylový pomocník, který se ideálně hodí k odstranění zápachů a osvěžení vzduchu v malých prostorách, jako jsou toalety, předsíně nebo komory. Ambi Pur Small Spaces se snadno používá, nepotřebujete žádnou baterii ani elektrický proud a každá vonná náplň vydrží až 60 dnů, tudíž můžete se svými hosty spokojeně dýchat.

Vyzkoušejte kompletní řadu výrobků Ambi Pur s jedinečnou technologií Odourclear, například osvěžovač textilií Ambi Pur Fabric nebo osvěžovače vzduchu Ambi Pur Air a Ambi Pur Car. Vyzkoušejte také elektrický osvěžovač vzduchu Ambi Pur 3Volution pro nepřetržité odstranění zápachu až po dobu 90 dnů.

Příprava a použití: Jak používat osvěžovač vzduchu Ambi Pur Non Stop Fresh? 1. Náhradní náplň nepropichujte ani nerozřezávejte. 2. Držte náhradní náplň zakřivenou stranou nahoru. Vložte náhradní náplň a pevně ji zatlačte, až s kliknutím zapadne na své místo. 3. Intenzitu svěžesti zvýšíte přidržením po stranách a silným zatažením dolů za základnu. Používejte pouze s náhradními vonnými náplněmi Ambi Pur Non Stop Fresh. V menších místnostech trochu přivřete spodní část strojku osvěžovače vzduchu Non Stop Fresh, aby prostor dle vašeho uvážení lehce osvěžil a provoněl.

Vlastnosti a výhody:
- Ambi Pur Small Spaces s technologií Odourclear odstraňuje nepříjemný zápach a zanechává lehkou svěží vůni - Nonstop osvěžovač vzduchu Ambi Pur Small Spaces pro malé prostory v startovací sadě: zařízení + náplň (5,5 ml) - Vůně Ocean Mist je inspirována svěží vůní moře, která vás probudí k životu jako procházka po pláži v paprscích ranního slunce - Nepřekrývá, ale skutečně odstraňuje nepříjemné přetrvávající zápachy a zanechává lehkou svěží vůni - Snadno se používá – nepotřebujete žádné baterie ani elektrický proud - Obsahuje 1 opakovaně použitelnou jednotku, a 1 vonnou náplň. Každá náplň zajistí nepřetržitou svěžest po dobu až 60 dnů - Diskrétní a stylové

Varování: Lidé trpící zvýšenou citlivostí na parfémy by měli při používání tohoto výrobku dbát zvýšené opatrnosti. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s kůží a očima. Používejte ochranné rukavice. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze  vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko/lékaře. Nevyvolávejte zvracení.

Složení

Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Cera, Citronellol, Geraniol, Citral, Limonene, Citronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Methyl 2-Octynoate, 4.8-Dimethyl-4.9-Decadienal, Pinene, Beta-Pinene, Cyclamen Aldehyde, Eugenol, 2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Rose Ketone-4, Isoeugenol, Hydroxycitronellal, Delta-Damascone, Dimethylcyclohexenyl 3-Butenyl Ketone, Isopropyl-Methyl-Bicyclooctene-2-Carbaldehyde, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Abies Sibirica Oil, Dimethyl-3-Cyclohexene-1-Carbaldehyde, Lavandula Hybrida Oil, Geranium Oil