Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sláma Párky pro děti 2x230g duo pack 460 g

Sláma Párky pro děti 2x230g duo pack

Sláma Párky pro děti 2x230g duo pack

460 g
Popis produktu

Potravinářská firma SLÁMA má pevné základy vybudované na rodinné řemeslné tradici. Pan Emil Sláma, řezník z Velké Bíteše si v roce 1912 s manželkou Marií otevřeli řeznictví, uzenářskou dílnu a hostinec v Osové Bitýšce, vstupní bráně ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY. Emil Sláma nakupoval dobytek, zpracovával maso, zvěřinu i ryby, které dodával na řeznické krámy do Brna a širokého okolí. Na počátku 50-tých let došlo ke znárodnění. Milan Sláma, vnuk Emila Slámy si v roce 1991 zřídil živnost a v roce 1994 nechal vystavět moderní potravinářskou výrobu ve Velké Bíteši. Receptury po předcích na uzenářské výrobky, paštiky a saláty studené kuchyně jsou střeženým tajemstvím úspěchu rodinného podniku. Dnes je firma SLÁMA z Velké Bíteše moderní, rodinnou potravinářskou společností, která staví svoji další budoucnost na tradici, lásce k řemeslu a prosperitě.

Složení

Složení: Vepř. maso (75%),hovězí maso (5%), voda,bram. škrob,jedlá sůl, koření, cukr, stabilizátor: E451, E250, antiox. E316, dextroza, extrakty koření. Určeno dětem starším 3 let.

Alergeny: neuvádí se

Energetická hodnota: 1169 kJ/283kcal/, Tuky 25,4g z toho nasycené mastné kyseliny 10g, Sacharidy 1,9g z toho cukry 0,2g, Bílkoviny 11,4g, Sůl 2g.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK