Sláma Listové těsto s cereáliemi

500 g
35,90 Kč 71,80 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Listové těsto je základem řady pokrmů české
kuchyně, od sladkého štrůdlu až po kapsy plněné masem nebo sýrem. Každá hospodyně ví, že výsledek závisí na kvalitní vstupní surovině a tou je kvalitní listové těsto. A přesně takové je listové těsto Sláma – z výběrové pšeničné mouky, kvalitního margarínu a vaječných žloutků. Pro své kvality byl oceněn národní značkou kvality Klasa a Vysočina – regionální produkt.

Skladujte při teplotě: 3-8°C

Listové těsto je základem řady pokrmů české kuchyně, od sladkého štrůdlu až po kapsy plněné masem nebo sýrem. Každá hospodyně ví, že výsledek závisí na kvalitní vstupní surovině a tou je kvalitní listové těsto. A přesně takové je listové těsto Sláma – z výběrové pšeničné mouky, kvalitního margarínu a vaječných žloutků. Pro své kvality byl oceněn národní značkou kvality Klasa a Vysočina – regionální produkt.

Těsto rozválet, naplnit, zarolovat, vložit do předehřáté trouby a péct při 220°C cca 20 min. (el. trouba) nebo 200°C cca 20 min. (horkovzdušná trouba) do zlatohnědé barvy.

Potravinářská firma SLÁMA má pevné základy vybudované na rodinné řemeslné tradici. Pan Emil Sláma, řezník z Velké Bíteše si v roce 1912 s manželkou Marií otevřeli řeznictví, uzenářskou dílnu a hostinec v Osové Bitýšce, vstupní bráně ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY. Emil Sláma nakupoval dobytek, zpracovával maso, zvěřinu i ryby, které dodával na řeznické krámy do Brna a širokého okolí. Na počátku 50-tých let došlo ke znárodnění. Milan Sláma, vnuk Emila Slámy si v roce 1991 zřídil živnost a v roce 1994 nechal vystavět moderní potravinářskou výrobu ve Velké Bíteši. Receptury po předcích na uzenářské výrobky, paštiky a saláty studené kuchyně jsou střeženým tajemstvím úspěchu rodinného podniku. Dnes je firma SLÁMA z Velké Bíteše moderní, rodinnou potravinářskou společností, která staví svoji další budoucnost na tradici, lásce k řemeslu a prosperitě.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pšeničná mouka48 %
Rostlinný margarín
Rostlinný tuk palmový
Rostlinný olej řepkový
Voda
Emulgátor
Mono a diglyceridy mastných kyselin
Slunečnicový lecitin
Konzervační látky
E200 - Kyselina sorbová
Regulátor kyselosti
E330 - Kyselina citronová
Máslové aroma
Barvivo
E160a(ii) - Beta-karoten
Voda
Cereální směs8 %
Pšeničné vločky
Sezam
Pšeničná mouka
Zobrazit vše

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby
Mléko
Sezamová semena
Vlčí bob

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1559 kJ/375 kcal
Tuky22.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny9.6 g
Sacharidy35.8 g
z toho cukry1.1 g
Bílkoviny6.6 g
Sůl0.6 g
Vláknina g