• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

unikátním rollerem FriXion Clicker se stiskacím mechanismem nemusíte už nikdy škrtat! Vygumujte nedostatky pomocí tepla, které vzniká třením gumovacího konce pera FriXion o papír a který nezanechává žádné zbytky. Díky novému patentovanému termosenzitivnímu inkoustu přináší PILOT revoluční psaní.

  • Ergonomické pero s gumovou rukojetí pro lepší kontrolu a lepší komfort psaní!
  • Výrobek s vyměnitelnou náplní je hospodárnější a ohleduplnější k životnímu prostředí. 
  • Jednoduchým tvarem těla a s designem tetování podtrhuje mladistvý styl.
  • Šíře stopy: 0,25 mm.
  • Šíře hrotu: 0,5 mm.

Použití

Gumovací pera jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti, na pracovišti nebo ve škole. 

O výrobci

První pera od společnosti Pilot Corporation byla vyrobena v Japonsku roku 1918. Ryosuke Namiki, strojní inženýr a profesor na Tokyo Merchant Marine Collage, byl zaujatý vynálezem plnicích per kvůli jejich nepřerušovanému toku inkoustu, avšak byl přesvědčen i o jejich nedokonalostech. Proto využil svých dovedností v průmyslovém inženýrství a vytvořil vysoce kvalitní prototyp, který se prodává až dodnes pod značkou Pilot. 

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

Nepoužívejte k podepisování oficiálních dokumentů, u právních dokumentů, při zkouškách nebo při práci s jinými dokumenty, jejichž obsah musí mít trvalý charakter.

Výrobce

Pilot Corporation
Kyobashi 2-Chome
Chuo-ku
Tokyo 104-8304
Japonsko