Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Mango dozrávané na stromě DUO pack (2×cca 300 g)

0,7 kg
89,90 Kč 128,43 Kč/kg
Země původu: Brazílie, Španělsko, Peru,

Mango RTE (ready to eat). Balení obsahuje 2 ks v dozrálém stavu. Odrůda Kent / Tommy Atkinson.
Mango je tropické ovoce, plod mangovníku. Jeho přesný původ není znám, ale pravděpodobně pochází z jižní a jihovýchodní Asie. Plody jsou různé barvy, velikosti i tvaru. Největší plody mohou vážit až 2 kg.  Je výtečným zdrojem vitaminů A, C, beta karotenu, draslíku a vlákniny. Obsahuje málo tuku a sodíku.

Použití

Mango RTE je nejlepší konzumovat čerstvé samotné, nebo  přidané do ovocného salátu. Z manga v plné zralosti doslova vytéká šťáva. Mango může být tepelně upravováno. Bývá používáno jako příloha k drůbežímu masu, rybám, nebo šunce. Mango je také vhodné k přípravě kompotů, zavařenin a čatný.
Rychlý salát: Mango oloupeme, zbavíme pecky a nakrájíme na větší kostky. Do misek vložíme nakrájené mango a pokrájené jahody. Smícháme zakysanou smetanu, citron a med. Tuto směs nalejeme na ovoce.

Skladování

Určeno k rychlé spotřebě.

 

Složení

Mango