• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Tescoma Della casa Zavařovací sklenice 200 ml

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Zavařovací sklenice od značky Tescoma. 

Kovová šroubovací víčka jsou na vnitřní straně opatřena speciální povrchovou úpravou a unikátním těsněním. Víčka jsou opatřena indikátorem, který se během zavařování prohne směrem dovnitř a tím signalizuje, že jsou zavařené pokrmy uchovány ve vakuu.

Po otevření zavařovací sklenice a uvolnění vakua se prohnutý střed víčka se zřetelným „klikem“ vrátí zpět do původní polohy. Díky vysoké kvalitě víček a sklenic mohou být zavařené pokrmy uchovávány po dobu 1–2 roků.

Záruka 3 roky.

Použití

Jsou ideální pro zavařování ovoce, marmelád, pesta a hub i pro zavařování paštik, masa, masových směsí a tukových pokrmů.

Sklenice jsou vhodné do myčky, víčka v myčce nemyjte.

O výrobci

Společnost Tescoma patří mezi celosvětově známé výrobce originálních kuchyňských potřeb, které ocení jak začínající kuchaři, tak i profesionálové. Tradiční pomocníci i nejnovější vychytávky pro vaření, pečení, stolování a domácnost od Tescomy jsou českými designéry navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život v kuchyni. Prvotřídní materiály, nadstandartní záruka, autentické recepty, tipy k použití, zákaznický servis, inovace a česká značka - to je Tescoma.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

TESCOMA s. r. o.
U Tescomy 241
760 01 Zlín
Česká republika