Coccolino Intense Fresh Sky aviváž (570ml)

38 praní
119,90 Kč 3,16 Kč/praní
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Super koncentrovaný avivážní přípravek s ještě intenzivnější a déletrvající vůní a svěžestí.

Osvěžující vůně s jemnými květinovými tóny. Měkké a nadýchané prádlo, snazší žehlení. Balení obsahuje 38 pracích dávek.

Aviváže Coccolino jsou charakteristické Technologií microencapsule. Ta spočívá v tom, že každá kapka aviváží Coccolino obsahuje miliony parfémovaných mikrokapsliček, která v průběhu nošení pozvolně praskají. Díky tomu se vůně uvolňuje postupně, a Vy se tak můžete z voňavého a svěžího prádla radovat i dlouho po vyprání. Používáním aviváže pomáháte déle udržet kvalitu látky, Vaše prádlo rychleji schne a snáze se žehlí. Navíc má používání aviváže antistatický účinek.
 


Použití

Dávkování naleznete na obalu.

Používejte na závěrečné máchání prádla.

O výrobci

Unilever je jedním z největších dodavatelů výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Jejich produkty, které denně používá 2,5 miliardy spotřebitelů, prodávají ve více než 190 zemích světa.

Medvídek Coccolino Vám přináší nové aviváže s dlouhotrvajícími svěžími vůněmi, které zanechají Vaše prádlo příjemně hebké a měkké.

Upozornění

Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce

UNILEVER ČR spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8 - Libeň

Složení

15-30%: kationtové povrchově aktivní látky
<5%: parfum Alpha-isomethyl ionone Butylphenyl methylpropional Citronellol Eugenol Geraniol Hexyl cinnamal Limonene Linalool Benzisothiazolinone