• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Pekárna Kabát Tvarohový mazánek

85 g
19,90 Kč 234,12 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Tradiční český mazánek s máslem obohacený o jemný sladký tvaroh.

Tradičně netradiční mazánek plněný krémově jemnou tvarohovou směsí je ručně vyráběný za pomocí moderních technologií podle starých receptur našich babiček a dědečků. Je vyrobený z kvalitního máslového těsta, které zaručí jeho naprostou vláčnost. Uvnitř těsta naleznete šťavnaté rozinky a na vrchu je mazánek sypaný pořádnou porcí mandlí.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Mazánek si můžete vychutnat ke snídani nebo si ho dopřát jako sladkou tečku ke kávě.

O výrobci

Česká pekárna, jejíž historie sahá až do roku 1992 a vede jí dnes již druhá generace rodiny Kabátů, to je Pekárna Kabát. Firma se specializuje na ruční výrobu pečiva podle tradičních receptur. Zakládá si poctivém pekařském řemeslu, které kdysi dělali naši dědové a pradědové.

Produkty jsou vyráběny z prvotřídních surovin, které jsou převážně českého původ. To vše bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Kromě tradičního sladkého a slaného pečiva, se společnost zaměřuje také na výrobu obložených baget, housek a chlebíčků. V neposlední řadě najdete na jejich pultech také klasické cukrářské výrobky.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 20 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Pekárna Kabát, s.r.o.
Nad zavážkou 1184/5
143 00 Praha 4
Česká republika