Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Natrue Sójový nápoj s vápníkem 1 l
-10%

Natrue Sójový nápoj s vápníkem

Natrue Sójový nápoj s vápníkem

1 l
Trvale výhodná cena %
35,90 Kč 39,90 Kč (35,90 Kč/l)
Popis produktu

Sójový nápoj s přídavkem vápníku a vitamínů vhodný pro zdravý životní styl.

Plný bílkovin a s vápníkem. Takový je sójový nápoj, který je obohacený právě o kalcium. Načerpejte živiny z nápoje vyráběného ve Španělsku v biosférické rezervaci Montseny.

Natrue sójový nápoj s vápníkem je 100% rostlinný nápoj, který můžete používat všude tam, kde se používá mléko. Chuť mu dodává mimo jiné i jablečná šťáva. Má nízký obsah cukru, nasycených tuků a cukru, naopak je bohatý na bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny a je zdrojem vápníku, samozřejmě bez GMO.

Španělská společnost Liquats Vegetals vyrábí své nápoje přímo v přírodní rezervaci Montseny – na úpatí stejnojmenného horského masivu nedaleko Barcelony. Zabývá se výrobou 100% rostlinných nápojů a využívá k tomu zdroje, které okolní příroda nabízí. Jejím cílem je nabízet chutné, zdravé a dostupné potraviny pro každého.

Skladování: V pokojové teplotě, bez přístupu přímého slun.záření, po otevření uchovejte do 4°C, spotřebujte do 4 dnů.

Před upotřebením protřepat.

Složení

Složení: voda, loupané sójové boby (11%), cukr (1,25%), uhličitan vápenatý, stabilizátor (guma gellan), mořská sůl, vitamin D, vitamin B12

Alergeny: 6 – sója

Výživové hodnoty: 188 kJ/45 kcal, tuky 1,8g, z toho kyseliny 1,8g, sacharidy 4g, z toho cukry 1,7g, vláknina 0,3g, bílkoviny 3g, sůl 0,1g

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK