Natrue Rýžový nápoj

1 l
49,90 Kč 49,90 Kč/l
Země původu: Španělsko,

Popis produktu

Rýžový nápoj vhodný pro zdravý životní styl.

Rýžový nápoj Natrue je vhodný pro všechny. Neobsahuje totiž žádné alergeny. Jen rýži, slunečnicový olej, špetku soli... A vodu z přírodní rezervace ve španělském horském masivu Montseny.

Sladký i bez přidaného cukru, s nízkým obsahem tuků a soli a 100% rostlinného původu. Takové jsou výhody rýžového nápoje Natrue, kterým můžete nahradit mléko při přípravě teplých i studených pokrmů.

Španělská společnost Liquats Vegetals vyrábí své nápoje přímo v přírodní rezervaci Montseny – na úpatí stejnojmenného horského masivu nedaleko Barcelony. Zabývá se výrobou 100% rostlinných nápojů a využívá k tomu zdroje, které okolní příroda nabízí. Jejím cílem je nabízet chutné, zdravé a dostupné potraviny pro každého.

Skladování: V pokojové teplotě, bez přístupu přímého slun.záření, po otevření uchovejte do 4°C, spotřebujte do 4 dnů.

Před upotřebením protřepat.

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 353 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Složení: voda, rýže (15%),slunečnicový olej, mořská sůl

Alergeny: neobsahuje

Výživové hodnoty: 233 kJ/55 kcal, tuky 1g, z toho kyseliny 1g, sacharidy 11,2g, z toho cukry 4,7g, vláknina 0,1g, bílkoviny 0,3g, sůl 0,07g