Natrue Rýžovo kokosový nápoj

1 l
59,90 Kč 59,90 Kč/l
Země původu: Španělsko,

Popis produktu

Rýžovo-kokosový nápoj vhodný pro zdravý životní styl.

Spousta Asie a žádný přidaný cukr! Ochutnejte rýžovo-kokosový nápoj připravený z vody z přírodní rezervace ve španělském pohoří Montseny.

Natrue 100% rostlinný nápoj je vyrobený z vody, rýže, kokosového mléka, špetky soli a špetičky přírodního kokosového aroma. Nahrazuje klasické mléko především při přípravě kaší, kterým dodá lahodnou kokosovou chuť. Rýžovo-kokosový nápoj má nízký obsah tuku a soli a je zcela bez přidaného cukru.

Španělská společnost Liquats Vegetals vyrábí své nápoje přímo v přírodní rezervaci Montseny – na úpatí stejnojmenného horského masivu nedaleko Barcelony. Zabývá se výrobou 100% rostlinných nápojů a využívá k tomu zdroje, které okolní příroda nabízí. Jejím cílem je nabízet chutné, zdravé a dostupné potraviny pro každého.

Skladování: V pokojové teplotě, bez přístupu přímého slun.záření, po otevření uchovejte do 4°C, spotřebujte do 4 dnů.

Před upotřebením protřepat.

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 359 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Složení: voda, rýže (15%),kokosové mléko (2%), mořská sůl, přírodní kokosové aroma

Alergeny: neobsahuje

Výživové hodnoty: 253 kJ/60 kcal, tuky 1,3g, z toho kyseliny 1,3g, sacharidy 11,7g, z toho cukry 5,6g, vláknina 0,1g, bílkoviny 0,3g, sůl 0,07g