-7 %

Natrue Rýžovo kokosový nápoj

1 l
Trvale výhodná cena %
59,90 Kč 59,90 Kč/l64,90 Kč
Země původu: Španělsko,

Popis produktu

Rýžovo-kokosový nápoj vhodný pro zdravý životní styl.

Spousta Asie a žádný přidaný cukr! Ochutnejte rýžovo-kokosový nápoj připravený z vody z přírodní rezervace ve španělském pohoří Montseny.

Natrue 100% rostlinný nápoj je vyrobený z vody, rýže, kokosového mléka, špetky soli a špetičky přírodního kokosového aroma. Nahrazuje klasické mléko především při přípravě kaší, kterým dodá lahodnou kokosovou chuť. Rýžovo-kokosový nápoj má nízký obsah tuku a soli a je zcela bez přidaného cukru.

Španělská společnost Liquats Vegetals vyrábí své nápoje přímo v přírodní rezervaci Montseny – na úpatí stejnojmenného horského masivu nedaleko Barcelony. Zabývá se výrobou 100% rostlinných nápojů a využívá k tomu zdroje, které okolní příroda nabízí. Jejím cílem je nabízet chutné, zdravé a dostupné potraviny pro každého.

Skladování: V pokojové teplotě, bez přístupu přímého slun.záření, po otevření uchovejte do 4°C, spotřebujte do 4 dnů.

Před upotřebením protřepat.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 352 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Voda
Rýže15 %
Kokosové mléko2 %
Mořská sůl
Přírodní kokosové aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota253 kJ/60 kcal
Tuky1.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.3 g
Sacharidy11.7 g
z toho cukry5.6 g
Bílkoviny0.3 g
Sůl0.07 g
Vláknina0.1 g