Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing 2v1 čistící emulze a maska

150 ml
179,90 Kč 1 199,33 Kč/l
Země původu: Francie,

ClearDefend™ technologie pomáhá čistit pupínky již od prvního použití a zachovává přirozenou ochranu pleti. Vhodné i pro citlivou pleť.

Použití

Čistící emulze: Ráno a večer vmasírujte na navlhčený obličej a vytvořte pěnu. Vyhněte se oblasti kolem očí. Opláchněte vodou.
Maska: Naneste tenkou vrstvu na obličej a nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte vodou, zbytek odstraňte vatovým tamponem.

O výrobci

Johnson & Johnson je zdravotnická firma s tradicí zasahující až do roku 1886, kdy vznikla. Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a mimo to se také specializuje na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby nebo Neutrogena, výrobky o péči o pleť Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Upozornění

Zabraňte kontaktu s očima. V případě vniknutí do očí důkladně vypláchněte vodou. Pouze pro vnější použití.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua
Glycerin Kaolin Bentonite Sodium methyl cocoyl taurate Trideceth-9 Salicylic acid Benzalkonium chloride Menthol C12-15 alkyl lactate Cetyl lactate Cocamidopropyl PG-dimonium chloride phosphate Lactic acid PEG-5 ethylhexanoate Coconut acid Sodium chloride Xanthan gum Disodium EDTA Citric acid Sodium citrate Sodium hydroxide Chlorphenesin Parfum CI 77891