Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing micelární čistící tonikum

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Bez oleje. Obsahuje kyselinu salicylovou. Clear Defend™ technologie pomáhá čistit pupínky a odstraňuje nečistoty, špínu a maz, čímž předchází tvorbě nových pupínků.
Složení obsahující micelární částice účinně čistí a odstraňuje nečistoty, aniž by došlo k vysoušení pokožky.

Vhodné i pro citlivou pleť.

Použití

Používejte dvakrát denně. Aplikujte na vatový tampon a jemně masírujte obličej pro odstranění nečistot. Zabraňte kontaktu s očima. V případě vniknutí do očí důkladně vypláchněte vodou. Pouze pro vnější použití.

O výrobci

Johnson & Johnson je zdravotnická firma s tradicí zasahující až do roku 1886, kdy vznikla. Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a mimo to se také specializuje na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby nebo Neutrogena, výrobky o péči o pleť Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua
Glycerin Butylene glycol Polysorbate 20 C12-15 alkyl lactate Lactic acid Panthenol Salicylic acid Cocamidopropyl PG-dimonium chloride phosphate Sodium chloride Disodium EDTA Tetrahydroxypropyl ethylenediamine Citric acid Hydroxyacetophenone Benzalkonium chloride Phenoxyethanol Parfum