-6 %

Neutrogena Oil balancing čisticí gel

200 ml
Výhodná cena
149,90 Kč 749,50 Kč/l159,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: Řecko,

Čisticí gel Oil balancing odstraňuje nadbytečný kožní maz a uvolňuje ucpané póry.

Odstraňuje 77 %* nadbytečného mazu a zajišťuje dlouhodobě matnou pleť.

  • Hloubkově čístí a zanechává viditelně lepší vzhled pleti.
  • Svěží vůně mandarinky a limetky. 

*měření kožního mazu bezprostředně po aplikaci na 16 testovaných osobách prokázalo průměrné výsledné hodnoty.

Použití

Malé množství gelu naneste každý den ráno a večer na vlhkou tvář. Jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte vodou. Vynechejte oblast okolo očí. V případě kontaktu s očima vypláchněte vodou. Pouze pro vnější použití.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Skladujte v suchu a bez přímé slunečního záření.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 –⁠ Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua
Sodium laureth sulfate Glycerin Lauryl glucoside Sodium lauroamphoacetate Cocamidopropyl betaine PEG-120 methyl glucose dioleate Polysorbate 20 Salicylic acid Citrus aurantifolia fruit extract Citrus tangerina extract Propylene glycol Sodium chloride Disodium EDTA Citric acid Sodium citrate Parfum CI 15985 CI 42090