-20 %

Johnson´s® Gentle all over Vlhčené ubrousky (224ks)

224 ks
Akce do 23. 6.
119,90 Kč 0,54 Kč/ks149,90 Kč
Země původu: Německo,

Popis produktu

Pro pokožku zdravou na dotek a spokojené dítě. Není snadné udržet aktivní dítě čisté. Ubrousky Gentle All Over jsou navrženy tak, aby šetrně a zároveň účinně čistily jakékoli nečistoty Vašeho děťátka. 

Hypoalergenní vlhčené ubrousky s výtažkem z hedvábí a vyváženým pH, které účinně čistí a nezanechávají na pokožce žádné nežádoucí stopy. Testováno pediatry a dermatology. 

Použití

Ubrousky můžete použít na celé tělo děťátka, včetně zadečku, rukou a citlivé pokožky obličeje. Jednoduše otevřete balení, vyndejte ubrousek a očistěte pokožku vašeho děťátka. Po použití zavřete víčko.

O výrobci

Johnson & Johnson je zdravotnická firma s tradicí zasahující až do roku 1886, kdy vznikla. Farmaceutický podnik je také zařazen v žebříčku 500 největších podniků v USA. Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a mimo to se také specializuje na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby nebo Neutrogena, výrobky o péči o pleť Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Výrobce

Johnson & Johnson GmbH
D-41470 Neuss
DE
 

Složení

Aqua, Silk Amino Acids, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum