Michlovský Duopack Pálava pozdní sběr 0,75l + Merlot pozdní sběr 0,75l

1,5 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
499,90 Kč 333,27 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Pálava, Merlot, oblast Morava. Bílé suché jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr 1x + červené suché jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr 1x. Pálava: Jemná vůně kvetoucích pomerančovníků a poupat růží doprovází v chuti kompotované liči s odstíny jablečného závinu v dochuti. Merlot: Elegance lesního tmavého ovoce s podmanivými tóny perníku v čokoládě je doplněna hřejivou plností a jemným taninovým sametem v dochuti. Archivace 2-4 roky.

O vinařství

Vinselekt Michlovský a.s.byl založen v roce 1993 Doc. Ing. Milošem Michlovským, DrSc. z Rakvic, který zasvětil celý svůj život šlechtění a pěstování révy vinné se zaměřením na produkci velmi kvalitních vín. Vinařství obhospodařuje cca 125 ha vlastních vinic ve velkopavlovické a mikulovské podoblasti. Již od počátku existence sbírá Vinselekt Michlovský přední ocenění v řadě kategorií vinařských soutěží doma i v zahraničí a na jaře 2010 získává historicky první ocenění Vinařství roku 2009.

Použití

Pálavu doporučujeme k domácí paštice z husích jater, grilovanému filetu z candáta s piniovou omáčkou. Překvapí s jemně zrajícími sýry. Podáváme při teplotě 10-12 °C. Merlot je vhodný k hovězímu filetu s lanýžovou omáčkou a raviolami plněnými foie gras. Zaujme rovněž s plnotučnými zrajícími sýry s vnitřní a povrchovou plísní. Podáváme při teplotě 16-18 °C.

Výrobce

Vinselekt Michlovský a.s.
Luční 858
691 03 Rakvice

Složení

Réva vinná
E220 - Oxid siřičitý