Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.
-33 %

Pantene Pro-V Extra Volume Šampon Na Jemné A Zplihlé Vlasy

400 ml
Akce do 30. 6.
79,90 Kč 199,75 Kč/l119,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Šampon Pantene Pro-V Extra Volume s pokrokovým složením Pantene Pro-V: naše kolekce pro zvětšení objemu bez zatížení obsahuje zpevňující mikrosložky, které posílí jemné vlasy, takže vypadají objemně a zdravě. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s balzámem na vlasy a pečujícími produkty Pantene Pro-V Extra Volume.

Příprava a použití:Vmasírujte do mokrých vlasů a vytvořte pěnu. Opláchněte. Péče o vlasy s Pantene Pro-V ve třech krocích:
1 - Umyjte si vlasy šamponem Pantene Pro-V. 2 -Naneste na vlasy balzám Pantene Pro-V. 3 -Ošetřete vlasy pomocí masky Pantene Pro-V (není k dispozici u každé řady).

Bezpečnostní varování: Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Složení

Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone