Pantene Pro-V Aqualight Balzám Na Jemné Vlasy Se Sklonem K Maštění

200 ml
79,90 Kč 399,50 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Balzám na vlasy Pantene Pro-V Aqualight s lehkým vyživujícím složením je vyvinutý speciálně pro jemné vlasy se sklonem k maštění. Jeho zpevňující mikrosložky posilují jemné vlasy a dávají jim veškerou potřebnou výživu, aniž by je zatížily. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci se šamponem a pečujícími produkty Aqualight.

Použití

Nanášejte na celou délku vlasů, postupujte směrem ke kořínkům. Důkladně opláchněte.

Péče o vlasy s Pantene Pro-V ve třech krocích: 
1 - Umyjte si vlasy šamponem Pantene Pro-V. 
2 -Naneste na vlasy balzám Pantene Pro-V. 
3 -Ošetřete vlasy pomocí masky Pantene Pro-V (není k dispozici u každé řady).

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké

Složení

Aqua, Stearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Glutamic Acid, Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Disodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Histidine, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone