Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Pantene Pro-V Aqualight Balzám Na Jemné Vlasy Se Sklonem K Maštění 200ml

Pantene Pro-V Aqualight Balzám Na Jemné Vlasy Se Sklonem K Maštění

Pantene Pro-V Aqualight Balzám Na Jemné Vlasy Se Sklonem K Maštění

200ml
74,90 Kč (374,50 Kč/l)
Popis produktu

Balzám na vlasy Pantene Pro-V Aqualight s lehkým vyživujícím složením je vyvinutý speciálně pro jemné vlasy se sklonem k maštění. Jeho zpevňující mikrosložky posilují jemné vlasy a dávají jim veškerou potřebnou výživu, aniž by je zatížily. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci se šamponem a pečujícími produkty Aqualight.

Příprava a použití: Nanášejte na celou délku vlasů, postupujte směrem ke kořínkům. Důkladně opláchněte. Péče o vlasy s Pantene Pro-V ve třech krocích: 1 – Umyjte si vlasy šamponem Pantene Pro-V. 2 -Naneste na vlasy balzám Pantene Pro-V. 3 -Ošetřete vlasy pomocí masky Pantene Pro-V (není k dispozici u každé řady).

Bezpečnostní varování: Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Složení

Aqua Stearyl Alcohol Cetyl Alcohol Stearamidopropyl Dimethylamine Parfum Benzyl Alcohol Dicetyldimonium Chloride Glutamic Acid Bis-Aminopropyl Dimethicone PEG-2M Citric Acid Disodium EDTA Propylene Glycol Panthenol Panthenyl Ethyl Ether Histidine Hexyl Cinnamal Hydroxycitronellal Magnesium Nitrate Silica Methylchloroi­sothiazolinone Magnesium Chloride BHT Methylisothia­zolinone

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK