Hodnocení služby Vivino

San Pedro Castillo de Molina Carmenère Reserva

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
299,90 Kč 399,87 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Chile,

Červené víno, suché.

Hluboce fialová barva s inkoustovými odlesky a velmi dobrou viskozitou. Výrazná a intenzivní chuť, plná černého ovoce a koření, zejména moruší, švestek a černého pepře, se stopami vanilky, kávy a čokolády, hebké taniny v dlouhém závěru. Archivace 3-5 let.

Charakteristika vína

  • Odrůda: 92% Carmenére, 8% Cabernet Sauvignon
  • Oblast: Casablanca Valley
  • Výše zbytkového cukru: suché
  • Obsah alkoholu: 14,5 % obj.

Snoubení s pokrmem

Doporučujeme k rizotu, boloňským špagetám, pečenému krůtímu a kuřecímu masu, ale i k sýrům s bílou plísní. Teplota podávání 16-18°C.

O vinařství

Společnost byla založena roku 1865. Viña San Pedro je v současné době jedním z největších a nejstarších vývozců chilského vína. San Pedro má více než 1500 osázených hektarů v oblasti Central Valley a v dalších hlavních vinařských oblastech v Chille jako je Elgui, Casablanca, San Antonio-Leyda, Maipo, Cachapoal, Maule a Bío-Bío. Hlavní sklep vinařství se nachází ve městě Molina, v Curicó Valley a je více než 100 let starý. Vinařství bylo vybráno jako „Vinařství roku nového světa“ díky kvalitě svých vín, úspěchu na celosvětovém trhu a také díky rozvoji a dynamice. Portfolio zahrnuje značky: Cabo de Hornos, Kankana del Elqui, Tierras Moradas, 1865 Limited Edition, Castillo de Molina, 35 South a GatoNegro, které se těší velkému úspěchu na zahraničních trzích.

Výrobce

Viňa San Pedro
Av Vitacura 2670
Las Condes, Santiago 
Chile

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.