Katalánský krém

100 g
39,90 Kč 399,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Chlazený krémový dezert s příchutí vanilky a zkaramelizovanou krustičkou na vrchu.

Crema catalana je tradiční, španělský dezert původem oblasti z Katalánska. Jeho výroba spočívá ve kvalitní, čerstvé smetaně, ve žloutcích, pravé Bourbonské vanilce a třtinového cukru, který na povrchu tvoří sladkou, křupavou krustičku. Mimo to dezert neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty.

Černé tečky na dně obalu jsou pravá vanilka.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Ideální jako sladká tečka ke kávě nebo po večeři. 

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií.

Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a další produkty.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–6 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

 

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Smetana77 %
Žloutky
Třtinový cukr
Bourbon vanilka

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota738 kJ/176 kcal
Tuky10.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny5.7 g
Sacharidy17.2 g
z toho cukry16.6 g
Bílkoviny3.9 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.