Sklizeno Panna cotta

100 g
39,90 Kč 399,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výborný italský dezert panna cotta s příchutí vanilky.

Panna cotta je tradiční italská pochoutka z oblasti Piemont. Vyrábí se svařením smetany se želatinou, mlékem a cukrem. Černé tečky na dně obalu jsou pravá vanilka.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Panna cottu si můžete vychutnat jako zdravý, lehký dezert. Podávejte s lesními plody, karamelem a s čokoládovou či ovocnou polevou.

O výrobci

Mgr. Katka Šimková začala podnikat ve výrobě zdravého jídla na začátku roku 2008. Chtěla vytvořit alternativu šíleným krabičkovým dietám, které v té době zaplavily trh. Dbala na kvalitu, odborně sestavené jídelníčky a perfektní servis. Zákazníci tento postoj ocenili stále vzrůstajícím počtem objednávek a brzy následovalo rozšiřování výroby a další investice do technologií.

Postupně se firma přetransformovala na Zdravé stravování s r.o. a přestěhovala se do nově vybudovaného provozu ve Strážnici. V současné době se společnost zaměřuje také na výrobu doplňkového potravinářského sortimentu, jako jsou oříšková másla, chlazená jídla „Ready to Eat“, zdravé dezerty, vývary a další produkty.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–6 °C. Po otevření přímo konzumujte.

Výrobce

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Smetana88 %
Cukr
Vepřová želatina
Bourbon vanilka

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1290 kJ/308 kcal
Tuky26.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny17.6 g
Sacharidy14.4 g
z toho cukry13.6 g
Bílkoviny2 g
Sůl0.1 g
Vláknina0 g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.