Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Marks & Spencer Zelený čaj s příchutí citrónu

50 g
44,90 Kč 898,00 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Čínský zelený čaj z oblasti Cha Do s příchutí citrónu.

Tento lahodný zelený čaj je proslulý svou delikátní chutí a blahodárnými účinky pro lidské tělo. Má přirozeně vysoký obsah antioxidantů, a představuje tak zdravý nápoj, který si můžete vychutnat v kteroukoli denní dobu. Čaj je obchodován v souladu se standardy Fair Trade. Podíl složek Fair Trade je 100 %.

Balení obsahuje 20 nálevových sáčků. Vypěstováno ve více zemích. Smícháno a baleno v UK.

Použití

Pro přípravu čaje používejte jen čerstvou vodu. Přiveďte vodu k varu a poté čaj ihned zalijte. Nechejte 3–5 minut vylouhovat.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Skladování

Po otevření uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika

Složení

Čínský zelený čaj96 %
Citronové aroma