• Velice se omlouváme, ale kvůli výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
-15 %

Marks & Spencer Boloňská omáčka

340 g
Akce do 15. 6.
 101,90 Kč 
119,90 Kč299,71 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Rajčatová omáčka na těstoviny s britským hovězím a italským vepřovým masem, dlouze dušená na bohatém zeleninovém základu s extra panenským olivovým olejem.

Vyrobeno v Itálii z hovězího masa původem z farem Spojeného království a z vepřového masa původem z italských farem.

Použití

Stačí ohřát, zamíchat do uvařených těstovin, bohatě posypat parmazánem a večeře je připravena. Před přípravou dobře protřepejte. Ohřívejte v rendlíku na plotně za občasného míchání na mírném plameni. 

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Skladování

Uchovávejte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 – Michle
Česká republika