Popis produktu

Dětská může po koupeli ztrácet svoji hydrataci až pětkrát rychleji než pokožka dospělého člověka. A právě Baby Dove krémová tableta na mytí pomáhá v boji s vysycháním dětské pokožky. S charachteristickým přídavkem ¼ hydratačního krému naše Baby Dove krémová tableta na mytí pomáhá doplňovat důležité živiny, které pomáhají pokožce udržovat svoji přirozenou vlhkost a zanechá  na rozdíl od běžného mýdla pokožku těla i obličeje jemnou a hebkou.

Použití

Baby Dove krémová tableta na mytí je ideální na denní použití. Jednoduše navlhčete dětskou pokožku teplou vodou, jemně promněte v dlaních krémovou tabletu Baby Dove Rich Moisture, naneste na pokožku a poté jemně omyjte rukou či mycím hadříkem.

Pouze k vnějšímu použití.

O výrobci

Značka Dove se zrodila za druhé světové války. Později se v laboratořích přípravek přeměnil na legendární produkt, který byl kombinací mýdla a pleťového krému. Dnes se v nabídce Dove objevují i sprchové gely, tělová mléka, krémy na ruce, antiperspiranty nebo třeba produkty na vlasy. A značka patřící pod křídla Unilever navíc sympaticky bojuje za to, aby ženy přijímaly samy sebe takové, jaké jsou.

O “mýdle”, které obsahuje jednu čtvrtinu hydratačního krému, slyšely ženy v USA poprvé v roce 1957. Dove přitom tehdy samotné slovo mýdlo pro svůj premiérový výrobek ani nepoužil. Firma mu totiž říkala a dodnes říká krémová tableta. Tato tableta nakonec znamenala revoluci v péči o pokožku. Šlo o žádanou alternativu k běžným mýdlům, které pokožku vysušovaly.
 
S nástupem roku 2004 Dove zaměřil svou kampaň novým směrem. Snaží se totiž ženám dokázat, že jsou krásné každý den i bez tuny líčidel a s kily nebo léty navíc. Do kampaně “Za skutečnou krásu” proto dosadil nemodelky, čímž si získal ještě větší tábor příznivkyň. Přitom běžné ženy ve svých reklamách používá už zhruba půlstoletí.

Ikonická mýdlová tableta s holubicí ve znaku se během let stala podle Unileveru nejdoporučovanějším “mýdlem” mezi dermatology v USA, Kanadě a Francii. Dnes se v nabídce Dove objevují i sprchové gely, tělová mléka, krémy na ruce, antiperspiranty nebo třeba produkty na vlasy.  

Skladování

Před použitím skladujte v suchu.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Rohanské nábřeží 670/17
186 00 Praha 10
Česká republika

 

Složení

Sodium lauroyl isethionate
Stearic acid Sodium palmitate Lauric acid Aqua Sodium isethionate Sodium stearate Cocamidopropyl betaine Sodium palm kernelate Glycerin Parfum Sodium chloride Tetrasodium EDTA Tetrasodium etidronate Zinc oxide Alumina CI 77891