Baby Dove krém pro děti proti opruzeninám

45 g
79,90 Kč 1 775,56 Kč/kg
Země původu: EU,

Popis produktu

Hypoalergenní krém proti opruzeninám.

Baby Dove krém proti opruzeninám Rich Moisture s oxidem zinečnatým, neutralizuje pH a pomáhá chránit dětskou pokožku před zarudnutím a podrážděním. 

Použití

Krém je lehce roztíratelný a snadno se používá, ať už doma nebo na cestách. Baby Dove krém proti opruzeninám byl vyvinut a testován ve spolupráci s dermatology a pediatry. Krém je šetrný k citlivé dětské pokožce a je vhodný pro každodenní používání.

Pokud se u Vašeho miminka objeví opruzeniny, provádějte výměnu plenek co nejčastěji. Při každé výměně plenky pokožku jemně očistěte Baby Dove vlhčenými ubrousky a poté na již osušenou dětskou pokožku naneste Baby Dove krém proti opruzeninám. Krém nanášejte dle potřeby, zvláště před spaním či ve chvíli, kdy dětská plenka zůstane vlhčí delší dobu. 

O výrobci

Unilever, holandsko-britská společnost byla založena v roce 1930, je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě. Unilever nabízí ve více než 190 zemích více než 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Smyslem a posláním společnosti je vrábět prostředky pro běžnou čistotu, snížit práci pro ženy, podpořit zdraví a přispět k osobní přitažlivosti tak, aby život pro lidi, kteří používají výrobky Unilever, byl příjemnější a přínosnější.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8
Česká republika

Složení

Aqua
Paraffinum liquidum Zinc oxide Sorbitan sesquileate Petrolatum Dimethicone Dicocoyl pentaerythrityl distearyl citrate Cera alba Aluminum stearates Glyceryl isostearate Hydrogenated castor oil Ozokerite Parfum Phenoxyethanol Polyglyceryl-3 oleate Tocopherol Zinc sulfate