Slide 1 of 2

Joseph Heler Blackstone Vintage Cheddar

200 g
Prémiová kvalita
99,90 Kč 499,50 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Velká Británie,

Blackstone Vintage Cheddar je polotvrdý a chuťově výrazný sýr. Uleželý je minimálně 15 měsíců, během kterých se rozvíjí textura a lehce sladká huť. 

Cheddar se vyrábí ručně v tradiční mlékárně podle rodinného receptu a pravidelně vyhrává různé gurmánské soutěže. Ochutnejte i vy tento tradiční sýr, který okouzlí vaše chuťové buňky. 

Použití

Sýr vyzkoušejte k čerstvému pečivu, černému pivu nebo svému oblíbenému vínu. 

O výrobci

Skryté v srdci krajiny Cheshire, v blízkosti tržního města Nantwich, leží rodina Josepha Helera na mléčné farmě Laurels Farm. Joseph začal vyrábět 40 lb nepasterizovaných sýrů Cheshire a jen o tři roky později jeho kvalita byla uznána a společnost vyhrála 8 mistrovství v národních výstavách sýrů.

Jako podnikatel, Joseph pokračoval v rozvíjení jeho obchodu, dělal novější odrůdy sýra takový jako  např. Red Leicester a Double Gloucester, a rozšiřoval jeho prodeje za Cheshire, přes celou Británii. V roce 2001 získal podnik uznání ve formě ocenění Queen´s Award for Enterprise za práci vyvíjející první sýr s nízkým obsahem tuku.

Skladování

Skladujte při teplotě 2 - 7 °C.

Výrobce

Joseph Heler Ltd.
Laurels Farm
Hatherton, Cheshire,
CW5 7PE

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kravské pasterované mléko
Jedlá sůl
Mléčné kultury
Vegetariánské syřidlo

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1725 kJ/416 kcal
Tuky34.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny21.7 g
Sacharidy0.1 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny25.4 g
Sůl1.75 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.