Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Formen č.10 - vydáno
Novinka

Formen č.10 - vydáno

Formen č.10 - vydáno

Novinka
69,00 Kč (69,00 Kč/ks)
  • Kategorie: Trafika > Časopisy
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

Po předminulé bibli věnované Velké Británii a minulé Itálii její nejnovější inkarnace mapuje Ameriku. „Yes, Ameriku. Zemi, která v rámci ohraničené svobody prakticky osamoceně vybudovala konzumní svět a celou globální popkulturu. Dala nám tolik nádherných věcí,“ vysvětluje téma bible šéfredaktor Tomáš Otta.

Kay Buriánek podrobil ostrému výslechu muže, který dokazuje, že to s českým showbizem vůbec není tak zlé, jak jsme si dlouho mysleli. Vítejte ve světě Bena Cristovao. Nového krále popu (Michael nám promine), který má charisma, talent a dělá zatraceně skvělou hudbu.

Fenomén, slovo, protínající celou podzimní edici módní bible, která je se svými 244 stranami vůbec největší vydání v historii magazínu. Je čas na nové hvězdy.

Časopis ForMen je jediným pánským magazínem pro muže, který se specializuje na fashion a design, zkrátka na stylový život moderního muže. Dokáže si užít radostí života. ForMen píše o všem: o ženách, zdraví, kariéře, dětech, pití, jídle, sexu, autech, sportu, knihách, filmech… a ovšem píše originálně.