Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Natrue Mandlový nápoj bez cukru 1 l
-10%

Natrue Mandlový nápoj bez cukru

Natrue Mandlový nápoj bez cukru

1 l
Trvale výhodná cena %
44,90 Kč 49,90 Kč (44,90 Kč/l)
Popis produktu

Mandlový nápoj bez přidaného cukru vhodný pro zdravý životní styl.

Vychutnejte si lahodný mandlový nápoj vyrobený z drcených loupaných mandlí a vody bez přidaného cukru ze španělské přírodní rezervace Montseny.

100% rostlinný mandlový nápoj neobsahuje žádný přidaný cukr. Přesto má příjemnou sladkou chuť. Hodí se jako nápoj i například k přípravě kaší a jako přísada do vaření obecně. Nápoj je zdrojem vitamínů E, A a D.

Španělská společnost Liquats Vegetals vyrábí své nápoje přímo v přírodní rezervaci Montseny – na úpatí stejnojmenného horského masivu nedaleko Barcelony. Zabývá se výrobou 100% rostlinných nápojů a využívá k tomu zdroje, které okolní příroda nabízí. Jejím cílem je nabízet chutné, zdravé a dostupné potraviny pro každého.

Skladování: V pokojové teplotě, bez přístupu přímého slunečního záření, po otevření uchovejte do 4°C, spotřebujte do 4 dnů.

Složení

Složení: voda, mandle (2,75%), slunečnicový olej, uhličitan vápenatý, stabilizátor (guma gellan), mořská sůl, emulgátor (slunečnicový lecitin), vitamin E, vitamin A, vitamin D

Alergeny: 8

Výživové hodnoty: 98 kJ/24 kcal, tuky 2,2g, z toho kyseliny 2,2g, sacharidy 0,2g, z toho cukry 0,1g, vláknina 0,4g, bílkoviny 0,7g, sůl 0,1g

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK