Gurmet Vepřová pečeně bez kosti - řízky

0,6 kg
Bez éček
109,90 Kč 183,17 Kč/kg
Země původu: Belgie,

Popis produktu

Plátky vepřové pečeně. Nejhodnotnější výsekové maso ze hřbetní části prasete. Obsahuje vnitrosvalový tuk v přední části, kde navazuje na krkovici. Střední a koncová část je naopak bez tuku. Tukové krytí na povrchu svalu je max. do 3 mm.

O firmě

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco, dnes vlastní několik závodů a značek. Firma se zabývá především distribucí mražených a chlazených potravin. Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Firma má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko. 

Značka Gurmet se na trh vpustila roku 2003 a zaměřuje se na kuchyňskou úpravu hovězího a vepřového masa. Maso je čerství a již připravené pro přímé gastronomické využití.

Použití

Pečení v celku, minutkové pokrmy, plněné kapsy (maso je velice libové, ale je poměrně suché, proto se doporučuje velice rychlá tepelná úprava, aby maso zůstalo šťavnaté).

Skladování

Skladujte při teplotě 0°C až +4°C.

Výrobce

Bidfood Kralupy s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřová pečeně bez kosti
Řízky

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota590 kJ/140 kcal
Tuky5.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.45 g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny22.3 g
Sůl0.1 g
Vláknina g