Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hami kapsička Kiwi a banán 90g
-6%

Hami kapsička Kiwi a banán

Hami kapsička Kiwi a banán

90g
Akce do 28. 1.
21,50 Kč 22,90 Kč (238,89 Kč/kg)
Popis produktu
Pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce. Hami kiwi a banán je příkrm plný ovoce v praktické průhledné kapsičce, vyrobený z nejkvalitnějších ovocných plodů, bez přidaného cukru*, konzervantů a barviv**, díky čemu si zachovává přirozenou chuť. Děti si zamilují lahodnou chuť ovoce, které mohou lehce z kapsičky „vycucnout“ a maminky ocení skladnost a jednoduchost použití. *obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry **dle zákona 1 kapsička Hami kiwi a banán obsahuje cca 1 malé jablko, 1/3 kiwi, banán, hrášek a špenát. Hami kapsičky jsou nově v unikátním průhledném obalu, abyste se i vy mohla přesvědčit o kvalitě, která je schovaná uvnitř.
Složení
jablko 61 %, kiwi 20 %, banán 9 %, hrášek 5 %, špenát 5 % Bez lepku (gluten free) Bez mléčné složky (lactose free) Vegan Bez škrobu Potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Baleno v ochranné atmosféře.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.