Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Persil Duo-Caps Sensitive prací kapsle

14 praní
Vyprodáno. Očekáváme 6. 10.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Maďarsko,

Nic se nedostane k vaší pokožce blíž, než vaše prádlo.

Proto jsou Persil Duo-Caps šetrné k pokožce a díky jedinečné dvoukomorové technologii poskytují nejlepší výsledky praní. Pro dokonalý výsledek nejjednodušším možným způsobem.

Použití

Jednoduše umístěte kapsli dovnitř prázdného bubnu vaší pračky, navrch položte prádlo a můžete pračku spustit!

O výrobci

Henkel je německá společnost s historií sahající až do roku 1876. Podnik se zabývá především výrobou drogistického zboží. Společnost nabízí široký sortiment od pracích a čistících prostředků, přes kosmetiku až po hygienické potřeby. Nejznámější značky, které má Henkel pod křídly, patří Bref, Palmex, Perwoll, Persil, Somat nebo Silan.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné brýle. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrávává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

Henkel ČR, spol s r.o.
U Průhonu 10,
170 04 Praha 7,
Česká republika

Složení

15-30% neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky
5-15% mýdlo <5% fosfonáty, polykarboxyláty Optické zjasňovače Enzymy Parfém