Slanina uzená kostičky

100 g
44,90 Kč 449,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Pancetta je italská slanina vyráběná z bůčku, který je ošetřen solí po dobu dní až týdnů, produkt je také okořeněn a vyuzen. Slanina je nakrájená na kostičky, jedná se o polotovar pro rychlé vaření. Neobsahuje lepek a je balena v ochranné atmosféře.

Použití

Pancetta se při vaření obvykle krájí na kostičky, tzv. cubetti di pancetta. 

Italské špagety s cibulovým krémem: pokrájenou cibuli orestujte na kousku másla, přidejte lžičku cukru, trochu vody a poduste do změknutí a trochu vyšlehejte do krému. Ve velké pánvi usmažte uzenou slaninu se špetkou másla, přidejte cibulový krém, těstoviny uvařené al dente a přidejte hodně pepře (dle chuti).

O výrobci

Italská firma Salumi Coati je dlouholetý rodinný závod vyrábějící uzenářské produkty, jako jsou různě upravované šunky, slaniny, salámy, špeky. Znalosti získané z minulosti uplatňuje při dnešních potřebách a požadavcích zákazníků. Firma velmi dbá na výběr surovin a vysokou kvalitu. Používá zařízení bez alergenů, které respektuje všechny bezpečnostní normy a mezinárodní technické normy. Výrobní proces je neustále kontrolován prostřednictvím interní laboratoře.

Skladování

Uchovávejte v chladničce při teplotách 0–4 °C.

Výrobce

Coati Salumi
Via Monti Lessini
36 37020 Marano di Valpolicella 
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 33 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.